همیشه با حرفه ای ها همراه باشید

همیشه با حرفه ای ها همراه باشید

همیشه با حرفه ای ها همراه باشید
اشتراک گذاری :

با پیشرفت علم و تکنولوژی همه وسایل و ابزارآلات و جهان پیرامون انسان تغییر کرده و به طبع آن سازه های پیش ساخته و کانکس نیز از این قاعده مثتثنی نیست و می بایست تغییر کند.
کانکس راکو دقیقا آنجایی است که این تغییر اتفاق می افتد و پیشرفت در صنعت پیش ساختگی رخ می دهد،پیشنهاد میکنیم اگر امروز در فکر خرید یک سازه پیش ساخته یا کانکس هستید با مشاوران کانکس راکو تماس گرفته و با آنها همراه شوید تا از به روز ترین تکنولوژی ها در طراحی و تولید سازه های پیش ساخته ، ویلای پیش ساخته و کانکس بهره برده و در نهایت منجر به تولید محصولی با کیفیت و مطابق با نیاز و بودجه خود شوید.
کانکس راکو به عنوان اولین طراح و تولید کننده کانکس های مهندسی ساز در ایران همواره سعی نموده تا با بکار گیری حرفه ای ترین متخصصان در تمامی امور اعم از طراحی و تولید ، تیم پشتیبانی و مشاوره حرفه ای یک گروه مهندسی و صنعتی حرفه ای را گردآوری کند.
قرار دادن مشاورین اختصاصی برای هر مشتری یکی از این خدمات می باشد تا خریداران بتوانند از توصیعه ها و تجربیات تیم مشاوره کانکس راکو در تمامی مراحل سفارش خود بهرهمند و نطرات و پیشنهاد های خود را به راحتی با آنها در میان گذاشته و در هرزمان نسبت به بازدید از مراحل تولید محصول خود اقدام و در جریان روند پیش رفت سفارش خود قرار گیرند.
کلمه حرفه ای در اصتلاح طراحی و تولید کانکس به گروهی اطلاق میگردد که خلاقیت در طراحی ، همفکری و برخوردار از دانش فنی مهندسی ، سرعت عمل در اجرا ، بهینه سازی هزینه های اجرا ، برآورده کردن نیاز خریدار ، توجه به دوام و طول عمر مفید سازه ، همگن بودن سازه با شرایط اقلیمی ، مناسب با بودجه خریدار و تجربه کافی برای اجرای آن را داشته باشد.
کانکس راکو در طول سالها فعالیت خود از سال 1382 تاکنون برای بالا بردن کیفیت تیم کاری خود در زمینه هایی که برای تولید یک کانکس بی نقص مورد نیاز است تلاش خود را بکار بسته و از هیچ کوششی در این راه غفلت نکرده است.به همین خاطر به شما هم پیشنهاد میکنیم برای خرید کانکس با تیم حرفه ای کانکس راکو همراه شوید.

تمامی حقوق محفوظ است