تماس با کانکس راکو

تماس با کانکس راکو

تماس با کانکس راکو
شماره تلفن کانکس سازی راکو و گروه مهندسین راه کوشش در ادامه آمده است همچنین از طریق فیلد های موجود در همین صفحه می توانید با ما مکاتبه نموده و سوالات خود را مطرح نمائید.
همکاران ما در بخش مشاوره فروش پاسخگوی سوالات شما در باره انواع محصولات ، قیمت و نحوه خرید و زمان تحویل محصولات بوده و آماده ارائه مشاوره تخصصی درباره انواع سازه های پیش ساخته به شما هستند.

تهران - اتوبان آزادگان - جاده احمد آباد مستوفی - خیابان میرزا قوام - پلاک3

تلفن :  02186053001               
روز های هفته 8 صبح تا 17  پنج شنبه ها از ساعت 8 صبح الی 15
 

تلفکس کارخانه : 02156822766

تماس در ایام تعطیل : 09124798163

پست الکترونیک : ایمیل کانکس راکو   

جیمیل برای ارسال نقشه : تماس با کانکس راکو
کانکس راکو در اینستاگرام : اینستاگرام کانکس راکو


-* همراهان عزیز کانکس راکو چنانچه پیشنهاد و نظراتی در باره مجموعه گروه مهندسین راه کوشش یا انتقاد از عوامل و پرسنل بخش های طراحی ، تولید یا تحویل کالا دارید می توانید از طریق فیلد های موجود در این صفحه مستقیما با مدیریت کانکس راکو در میان گذارید.
-* از اینکه در بهتر شدن هرچه بیشتر کیفیت خدمات و محصولات و رساندن بازخورد عملکرد مجموعه با ما همکاری می کنید صمیمانه سپاسگذاریم.
روزهای تعطیل که شماره تلفن کانکس راکو پاسخ داده نمی شود در طول سال :
1- 1 تا 5 فروردین - 13 فروردین
2- روز تاسوعا و عاشورا و اربعین حسینی
3-  22 بهمن
4- روز 14 خرداد

سامانه پاسخگویی آنلاین بر روی وب سایت نیز در صورت مشغول بودن شماره تلفن کانکس سازی راکو ابزاری برای برقراری ارتباط مستقیم با مشاوران گروه مهندسین راه کوشش بوده که در ساعات اداری در کمترین زمان ممکن پاسخگوی سوالات شما بوده و در صورت نیاز می توانید شماره تلفن خود را برای ما فرستاده تا برای پاسخ دهی جامع تر با شما تماس برقرار گردد.

تمامی حقوق محفوظ است