قیمت کانکس

قیمت کانکس
اشتراک گذاری :

قیمت کانکس رابطه مستقیمی با ابعاد کانکس و مصالح بکار رفته در آن و همچنین کاربری هر کانکس دارد.از این گفتار اینگونه بر می آید که پس قیمت واحدی برای کانکس وجود ندارد همانگونه که وقتی بطور مثال ما برای خرید یک اتوموبیل اقدام میکنیم ، هر اتومبیل با توجه به امکانات ، کاربری و کشور تولید کننده قیمت های متفاوتی دارند اما یک خودرو واحد با یک مدل مشخص در بنگاه های مختلف تقریبا دارای یک قیمت واحد نیز هست.پس قیمت کانکس اگر ابعاد و شخصات فنی آن کاملا روشن باشد قابل استعلام گرفتن است در غیر این صورت نمیتوان گفت قیمت کانکس ده متری چقدر است چون کانکس ده متری با کاربری فروشگاهی با یک کانکس ده متری با کاربری اداری کاملا متفاوت بوده و دارای قیمت های مجزایی نیز می باشد.
به جز مصالح و ابعاد آیتم تاثیر گزار دیگر در قیمت کانکس تجهیزات قرار داده شده درون کانکس می باشد که بطور مثال برای کانکس کافی شاپ درون آن یک سیستم کابینت جهت شستشو ، مخزن ذخیره آب ، دستگاه های قهوه ساز و تجهیزاتی مثل سیستم نوبت دهی و این گونه تجهیزات نصب گردیده که در قیمت کانکس تاثیر مستقیم دارد.
بهتر است برای برآورد قیمت کانکس بصورت دقیق ابتدا با یک طراح کانکس و یا مشاور خرید کانکس مشورت کنید تا به شما لیستی از مصالح مورد نیاز و همچنین امکاناتی که می بایست کانکس مورد درخواست شما داشته باشد همراه نقشه فنی آن بدهد تا بتوانید با استناد به آن لیست و نقشه فنی از تولید کنندگان کانکس استعلام قیمت درستی بگیرید تا فرد استعلام دهنده نیز از شرایط و تجهیزات مورد درخواست شما بخوبی مطلع و محاسبات قیمت کانکس را برای شما به درستی انجام دهد.
یکی از بهترین مراکز برای استعلام قیمت کانکس دفتر مشاوره فروش کانکس راکو می باشد. شما به راحتی و با یک تماس میتوانید تمامی نیاز های خود را به مشاوران ما گفته و ابعاد و امکاناتی که مدنظر دارید را با مشاوران در میان بگزارید تا در کمترین زمان قیمت کانکس شما محاسبه و همراه مشخصات فنی به شما ارائه شود . مزیت های این روش این است که شما هم از مشخصات فنی و امکانات کانکسی که برایتان در نظر گرفته شده و طبق آن قیمت برآورد شده است با خبر می شوید و هم بهترین مشاوره را جهت خرید کانکس دریافت کرده اید چراکه شاید شما حتی به دلیل نداشتن اطلاعات کافی احتمال دارد هزینه هارا خیلی بالاتر نیز محاسبه کرده و یا در جایی که نیاز مند هزینه بیشتر بوده هزینه هارا کمتر در نظر و یا در جایی که نیاز مند هزینه های زیادی نبوده بسیار بالاتر در نظر گرفته باشید.
همکاران ما در دفتر کانکس راکو همه روزه در ساعات اداری آماده جوابگویی و ارائه مشاوره رایگان جهت برآورد قیمت کانکس برای خریداران محترم می باشند تا شما را برای رسیدن به بهترین محصول مورد نیازتان یاری دهند.پیشنهاد میکنیم قبل از هر اقدامی برای خرید کانکس با مشاوران ما مشورت و اگر نیاز به جلسه حضوری بود با تعیین وقت قبلی جلسه حضوری هماهنگ کنید.شایان ذکر است که مشاوره فروش و برآورد هزینه ها به همراه لیست مشخصات فنی و مصالحی که می بایست استفاده شود از طرف کانکس راکو به شما رایگان می باشد.

در ادامه مطلب قیمت تعدادی از کانکس های پرفروش که معمولا در خواست زیادی از طرف خریداران دارند آمده است.فقط به این نکته دقت فرمائید که قیمت ها به علت نوسان در بازار مصالح اولیه حدودی بوده و برای این است که شما خریدار محترم یک چشم انداز کلی از قیمت کانکس بدست آورید،لذا برای اطلاع از قیمت دقیق هر محصول بهتر است با واحد مشاوره فروش کانکس راکو تماس حاصل فرمائید.

قیمت کانکس 2*2 (نگهبانی)
 کانکس 2*2 یا همان کانکس 2 متری که بیشترین کاربرد آن به عنوان کیوسک نگهبانی است دارای چهار حالت کلی است که مشخصات فنی متفاوتی نسبت به یکدیگر دارند.برای اطلاع از مشخصات فنی و ریز جزئیات آنها با مشاوره فروش کانکس راکو تماس حاصل فرمائید زیرا آوردن مشخصات کامل فنی هریک در اینجا از حوصله خواننده خارج است و به همین دلیل از آن صرفه نظر شده است.
قیمت کانکس 2*2 سبک ویژه نگهبانی حدود 1900000 تومان می باشد.این کانکس مناسب برای نگهبانی و گیت کارگاه های ساختمانی و عمرانی کوتاه مدت است.
قیمت کانکس 2*2 سنگین ویژه نگهبانی حدود 2600000 تومان می باشد و مناسب برای نگهبانی در پروژه های بلند مدت و یا پارکینگ های عمومی روباز است.
قیمت کانکس 2*2 ساندویچ پانل ویژه نگهبانی حدود 5400000 تومان بوده و مناسب برای استفاده در مناطق خیلی سرد و یا خیلی گرم می باشد.
قیمت کانکس 2*2 کامپوزیتی ویژه حراستی حدود 7800000 تومان بوده و مناسب برای نگهبانب ادارات و مجتمع های تجاری و مسکونی می باشد.

گروه مهندسین راه کوشش - کانکس راکو

تمامی حقوق محفوظ است