لیست قیمت کانکس به همراه عکس - کانکس راکو

قیمت کانکس

قیمت کانکس
اشتراک گذاری :

قیمت انواع کانکس

قیمت محصولات تولیدی کانکس راکو در ادامه به همراه عکس و مشخصات فنی قابل مشاهده می باشد. لطفا قبل از مطالعه به این دو نکته دقت فرمائید.
1- ممکن است با توجه به نوسان قیمت مواد اولیه قیمت ها کمی نسبت به آنچه در سایت قرار گرفته تغییر کند که می بایست قیمت به روز را از طریق تماس تلفنی با دفتر فروش جویا شوید.
2- محصولات زیر صرفا تولیدات انبوه کانکس راکو بوده و سازه های خاص و طرح های اختصاصی می بایست با توجه به طرح برآورد هزینه گردند.

قیمت کانکس معمولی کارگاهی / عمرانی

اگر به دنبال اقتصادی ترین نوع کانکس برای کارگاه های ساختمانی و پروژه های عمرانی خود هستید این نوع سازه ها ارزان ترین نوع کانکس بوده که برای کمپ های گارگاهی بخصوص پروژه های  کوتاه مدت مناسب می باشد.میانگین دوره مصرف این سازه ها حدود 3 سال میباشد.
قیمت کانکس ساده
ابعاد 2*2 متر معمولی (کیوسک نگهبانی) - قیمت : 7.800.000 تومان
ابعاد 2.4*4 متر معمولی – قیمت : 11.600.000 تومان
ابعاد 2.4*6 متر معمولی – قیمت : 14.500.000 تومان
ابعاد : 2.4*8 متر معمولی – قیمت : 17.750.000 تومان
ابعاد 2.4*12 متر معمولی – قیمت : 29.860.000 تومان
 مزایا: قیمت ارزان - تحویل فوری - تعمیر و بازسازی کم هزینه تر پس از چند سال- وزن سبک
معایب: طول عمر پائین (حدود سه سال) مقاومت سازه ای کمتر - درب و پنجره تکجداره
مشخصات فنی: استفاده از تیرآهن نمره 14 جهت شاسی کف و پروفیل های 40*40 بضخامت 1 میلیمتر برای ساخت اسکلت - بدنه خارجی و سقف از ورق گالوانیزه با رنگ الکترواستاتیک (ضخامت 30%میلیمتر)- عایق جداره از پلی استایرن بضخامت 4 سانتیمتر - دیوار پوش قایل شستشو سفید صدفی - درب و پنجره از نوع آلومینیوم تکجداره - کف از نوع تخته نئوپان بضخامت 16 میلیمتر - دارای سیم کشی بصورت روکار با داکت ، کلید و پریز به همراه فیوز مینیاتوری
 

قیمت کانکس سنگین کارگاهی / عمرانی

این دسته از محصولات جز مقاوم ترین سازه هایی هستند که با قیمت مناسب میتوان تهیه نمود. بطوری که حدود 12 سال عمر مفید آنها در نظر گرفته شده است و مناسب برای پروژه های عمرانی  و حتی سوکنت گاه های موقت درون باغ و یا سازه های سرایداری و باغبانی می باشد.
قیمت کانکس کارگاهی سنگین
ابعاد 2*2 متر سنگین (کیوسک نگهبانی) - قیمت : 14.800.000 تومان
ابعاد 2.4*4 متر سنگین – قیمت : 22.400.000 تومان
ابعاد 2.4*6 متر سنگین – قیمت : 29.700.000 تومان
ابعاد : 2.4*8 متر سنگین – قیمت : 38.750.000 تومان
ابعاد 2.4*12 متر سنگین – قیمت : 59.430.000 تومان
هزینه حفاظ درب و پنجره 1/800/000 تومان بصورت مجزا به بهای کل در صورت درخواست افزوده می شود.
مزایا: قیمت بصرفه با توجه به طول عمر (حدود 10 تا 12 سال)- مقاومت سازه ای بالا - عایق بندی مناسب با درب و پنجره های دوجداره
معایب: ظاهر ساده
مشخصات فنی:استفاده از تیرآهن نمره 16 جهت شاسی کف بصورت دورکلاف و پروفیل های 40*40 بضخامت 2 میلیمتر برای ساخت اسکلت.بدنه خارجی و سقف از ورق گالوانیزه با رنگ الکترواستاتیک (ضخامت 50%میلیمتر)- عایق جداره از پلی استایرن بضخامت 4 سانتیمتر - دیوار پوش قابل شستشوی روکش دار طرح دار - درب و پنجره از نوع یو پی وی سی دو جداره - کف از نوع تخته هفت لایه بضخامت 16 میلیمتر با کفپوش مشمع طرح دار - دارای سیم کشی بصورت روکار با داکت ، کلید و پریز به همراه فیوز مینیاتوری
 

قیمت کانکس های پانلی / ساندویچ پانل

این سازه ها تقریبا برای هرنوع کاربری از جمله مسکونی ، کارگاهی و اداری مناسب میباشند ضمن اینکه در هرنوع شرایط آب و هوایی به دلیل دارا بودن عایق تزریقی قابل استفاده می باشند.
قیمت کانکس ساندویچ پانل
مزایا:مناسب برای مناطق خیلی گرم ، سرد و مرطوب به دلیل عایق تزریقی ، ضد حشره و رطوبت
معایب: ظاهر ساده
ابعاد 2*2 متر پانلی (کیوسک نگهبانی) - قیمت : 18.600.000 تومان
ابعاد 2.4*4 متر پانلی – قیمت : 32.400.000 تومان
ابعاد 2.4*6 متر پانلی – قیمت : 49.600.000 تومان
ابعاد : 2.4*8 متر پانلی – قیمت : 65.600.000 تومان
ابعاد 2.4*12 متر پانلی – قیمت : 98.450.000 تومان
مشخصات فنی: شاسی از تیر آهن سنگین نمره 16 بصورت دورکلاف - اسکلت پروفیل 4040 میلیمتر بضخامت 2 میلیمتر - جداره ها از نوع ساندویچ پانل بضخامت 4 سانتیمتر دو رو ورق با عایق پلی اورتان دانسیته 40 بصورت تزریق - درب و پنجره ها از نوع پی وی سی - کف از نوع تخته هفت لایه - کفپوش مشمع پشت نمد طرح دار - سیم کشی با سیم 2.5 بصورت روکار با داکت های استاندارد به همراه کلید و پریز های مورد نیاز - اجرای آستری و رنگ آمیزی قسمت های فلزی اسکلت

 

قیمت کانکس طرح کلبه

کانکس های کلبه ای یا اصتلاحا سایدینگی هر دو مورد مقاومت و زیبایی را باهم داشته و برای انواع کاربری ها قابل استفاده می باشد.
قیمت کانکس سایدینگ
مزایا: زیبایی ظاهری - ارتفاع بلند تر از استاندارد انواع کانکس - عایق حرارتی دولایه به همراه درب و پنجره دوجداره
معایب: ندارد
ابعاد 2*2 متر پانلی (کیوسک نگهبانی) - قیمت : 19.600.000 تومان
ابعاد 2.4*4 متر سایدینگی – قیمت : 29.200.000 تومان
ابعاد 2.4*6 متر سایدینگی – قیمت : 36.800.000 تومان
ابعاد : 2.4*8 متر سایدینگی – قیمت : 51.500.000 تومان
ابعاد 2.4*12 متر سایدینگی – قیمت : 72.550.000 تومان
مشخصات فنی:

شاسی از تیر آهن سنگین نمره 16 بصورت دورکلاف - اسکلت پروفیل 40*40 میلیمتر بضخامت 2 میلیمتر - پوشش خارجی بدنه از ورق فولادی گالوانیزه شده دو رو رنگ الکترواستاتیک طرح سایدینگی به همراه فلاشینگ دور سقف- عایق جداره ها از یک لایه فوم رول بضخامت 1 سانتیمتر و یک لایه عایق پلی استایرن بضخامت 4 سانتیمتر- درب و پنجره ها از نوع پی وی سی - کف از نوع تخته هفت لایه - کفپوش مشمع پشت نمد طرح دار - سیم کشی با سیم 2.5 بصورت روکار با داکت های استاندارد به همراه کلید و پریز های مورد نیاز - اجرای آستری و رنگ آمیزی قسمت های فلزی اسکلت

 

قیمت کانکس مسکونی

کانکس های مسکونی ، ویلایی ، باغبانی و سرایداری و هر سازه ای که برای اسکان خانوار و استفاده به عنوان یک خانه یا خانه باغ ساخته می شوند در این دسته قرار دارند.

قیمت کانکس مسکونی با توجه به ابعاد و امکانات ، محل اجرا و طرح سازه متغییر بوده که این امر باعث می گردد در این مورد قیمت های مختلفی نیز به وجود آید. از همین رو قیمت کانکس مسکونی بر اساس متر مربع محاسبه میگردد که دارای رنج از متر مربعی 2/500/000 تومان تا 4/900/000 تومان بر اساس هر متر مربع می باشد.برای اطلاع دقیق تر از این موضوع می توانید با دفتر فروش تماس تلفنی برقرار کرده تا مشاوران ما توضیحات کاملی در این امر خدمتتان ارائه کنند.

 

قیمت کانکس دست دوم

خب این گزینه خود به تنهایی دارای شرایط و تنوع بسیار بالایی است که نمی توان هزینه های همه انها را در اینجا آورد چرا که قیمت کانکس دست دوم بسته به ابعاد و میزان سلامت سازه و همچنین نوع مصالح بکار رفته در ساخت آن متفاوت بوده و علیرغم آن همیشه تعداد مشخصی از آن موجود نیست. از این رو برای استعلام قیمت کانکس دست دوم بهتر است از طریق تمناس تلفنی جویا شده و سپس از سازه بازدید حضوری بعمل آورید.

لیست قیمت محصولات کانکس راکو

یکی از بهترین مراکز برای استعلام قیمت کانکس دفتر مشاوره فروش کانکس راکو می باشد. شما به راحتی و با یک تماس میتوانید تمامی نیاز های خود را به مشاوران ما گفته و ابعاد و امکاناتی که مدنظر دارید را با مشاوران در میان گذاشته تا در کمترین زمان قیمت کانکس شما محاسبه و همراه مشخصات فنی به شما ارائه شود . مزیت های این روش این است که شما هم از مشخصات فنی و امکانات سازه ای که برایتان در نظر گرفته شده و طبق آن قیمت برآورد شده است با خبر می شوید و هم بهترین مشاوره را جهت خرید کانکس دریافت کرده اید چراکه شاید شما حتی به دلیل نداشتن اطلاعات کافی احتمال دارد هزینه هارا خیلی بالاتر نیز محاسبه کرده و یا در جایی که نیاز مند هزینه بیشتر بوده هزینه هارا کمتر در نظر گرفته باشید.
همکاران ما در دفتر فروش راکو همه روزه در ساعات اداری آماده جوابگویی و ارائه مشاوره رایگان جهت برآورد قیمت کانکس برای خریداران محترم می باشند تا شما را برای رسیدن به بهترین محصول مورد نیازتان یاری دهند.پیشنهاد میکنیم قبل از هر اقدامی برای خرید کانکس با مشاوران ما مشورت و اگر نیاز به جلسه حضوری بود با تعیین وقت قبلی جلسه حضوری هماهنگ کنید.شایان ذکر است که مشاوره فروش و برآورد هزینه ها به همراه لیست مشخصات فنی و مصالحی که می بایست استفاده شود از طرف کانکس راکو به شما رایگان می باشد.

نحوه محاسبه قیمت کانکس

قیمت کانکس رابطه مستقیمی با ابعاد آن و مصالح بکار رفته در آن و همچنین کاربری سازه دارد.از این گفتار اینگونه بر می آید که پس قیمت واحدی برای کانکس وجود ندارد همانگونه که وقتی بطور مثال ما برای خرید یک اتوموبیل اقدام میکنیم ، هر اتومبیل با توجه به امکانات ، کاربری و کشور تولید کننده قیمت های متفاوتی دارند اما یک خودرو واحد با یک مدل مشخص در بنگاه های مختلف تقریبا دارای یک قیمت واحد نیز هست.پس قیمت کانکس اگر ابعاد و شخصات فنی آن کاملا روشن باشد قابل استعلام گرفتن است در غیر این صورت نمیتوان گفت قیمت کانکس ده متری چقدر است چون کانکس ده متری با کاربری فروشگاهی با یک کانکس ده متری با کاربری اداری کاملا متفاوت بوده و دارای قیمت های مجزایی نیز می باشد.

قیمت روز کانکس

به جز مصالح و ابعاد آیتم تاثیر گزار دیگر در قیمت روز کانکس، نوسانات بازار ارز و به دنبال آن مواد و مصالح اولیه جهت ساخت سازه های پیش ساخته و یا حتی ساختمان های بنایی می باشد.به همین دلیل بهای نهایی هر سازه را بطور دقیق بهتر است از طریق پیش فاکتور های به روز دریافت کنید.ارزش و اعتبار هر پیش فاکتور همانگونه که در بخش انتهایی آن آمده ده روز بوده . اما بطور کل حدود هزینه ها همانگونه که در بالا آمده است می باشد و اگر در مرحله برآورد حدودی هزینه ها هستید با مطالعه این صفحه به راحتی با حدود قیمت روز کانکس و مشخصات فنی آنها آشنا می شوید. چنانچه محصول مورد نظر خود را در این لیست نیافتید با واحد مشاوره فروش راکو تماس حاصل فرمائید.

گروه مهندسین راه کوشش - کانکس راکو


تمامی حقوق محفوظ است