مقالات

کارشناس کانکس
اعزام کارشناس کانکس جهت بازدید از محل ساخت کانکس یا ارزیابی کیفی کانکس خدماتی از گروه مهندسین راه کوشش می باشد.
ادامه مطلب
کانکس هیدروپونیک
کانکس هیدروپونیک جهت پروزش گیاهان و علوفه نوعی سازه گلخانه ای جدید از محصولات گروه مهنذسین راه کوشش است که در صنعت کشاورزی و باغبانی مورد استفاده قرار می گیرد.
ادامه مطلب
وزن کانکس
وزن کانکس از جمله فاکتور های مهم در هنگام خرید کانکس بوده که تعیین کننده نوع جرثقیل مورد نیاز برای جابجایی و بسیار از محاسبات بعدی جهت استفاده از سازه می باشد...
ادامه مطلب
نکات مهمی که در هنگام خرید کانکس باید بدانیم
اگر شما هم برای اولین بار قصد خرید یک کانکس را داشته اما نمیدانید به چه نکاتی علاوه بر قیمت در هنگام خرید کانکس توجه فرمائید این مقاله برای راهنمایی شما تهیه گردیده است.
ادامه مطلب
ساخت و اجرای انواع کانکس در حیاط
ساخت و اجرای انواع کانکس در حیاط خانه و مجتمع های مسکونی از جمله خدمات گروه مهندسین راه کوشش می باشد تغریبا بیش از 70 درصد مراحل تولید سازه در حیاط انجام می گردد.
ادامه مطلب
کانکس مجهز
جهت صرفه جویی در زمان و تهیه تجهیزات مورد نیاز برای بهره برداری از سازه های پیش ساخته شرکت راکو بنا به سفارش کانکس با تمام تجهیزات اداری یا مسکونی را به مشتریان مطابق درخواست ایشان ارائه می کند.
ادامه مطلب
کانکس فارم ماینینگ
کانکس فارم یا فارم ماینینگ فضایی برای قرار دادن سرور های الکترونیکی است که این سازه ها توسط گروه مهندسین راه کوشش با ظرفیت های مختلف طراحی و تولید می شوند.
ادامه مطلب
دمونتاژ کانکس
در برخی موارد ممکن است بنا به دلایل مختلف نیازمند دمونتاژ کانکس یا برجچیدن آن در محل مورد نظر شده و قصد برپایی آن را در محل دیگری داشته باشیم. این خدمات نیز توسط کانکس راکو ارائه می گردد که در این مطلب به تشریح آن پرداخته ایم.
ادامه مطلب
کانکس فلزی
کانکس ها بر اساس نوع متریال و مصالح به دسته بندی های مختلفی تقسیم می شوند و گاها بر اساس نوع مصالح نیز نامگذاری می گردند. کانکس فلزی نیز یکی از همین دسته ها بوده که در این مطلب به تشریح آن پرداخته ایم.
ادامه مطلب

تمامی حقوق محفوظ است