مقالات

دمونتاژ کانکس
در برخی موارد ممکن است بنا به دلایل مختلف نیازمند دمونتاژ کانکس یا برجچیدن آن در محل مورد نظر شده و قصد برپایی آن را در محل دیگری داشته باشیم. این خدمات نیز توسط کانکس راکو ارائه می گردد که در این مطلب به تشریح آن پرداخته ایم.
ادامه مطلب
کانکس فلزی
کانکس ها بر اساس نوع متریال و مصالح به دسته بندی های مختلفی تقسیم می شوند و گاها بر اساس نوع مصالح نیز نامگذاری می گردند. کانکس فلزی نیز یکی از همین دسته ها بوده که در این مطلب به تشریح آن پرداخته ایم.
ادامه مطلب
کانکس اتاق انتظار
طراحی و ساخت کانکس اتاق انتظار متناسب با مجموعه های آموزشی ، خدماتی و درمانی از جمله خدماتی است که توسط گروه مهندسین راه کوشش ارائه می گردد.
ادامه مطلب
تعویض کانکس
تعویض کانکس در جهت تغییر کاربری یا ابعاد و یا همچنین تعویض کانکس نو با کارکرده از خدمات کانکس راکو به خریداران سازه های پیش ساخته می باشد.
ادامه مطلب
کانکس پرسنلی
کانکس پرسنلی نوعی سازه پیش ساخته بوده که دارای شرایط پیش فرض برای کاربرد های متفاوتی می باشد.در ادامه به توضیحات بیشتر این محصول پرداخته ایم.
ادامه مطلب
کانکس حرفه ای
کانکس حرفه ای به سازه ای اطلاق میگردد که بصورت اختصاصی با ویژگی های منحصر به فرد برای کاربری خاصی طراحی و تولید شده باشد.در ادامه این مطلب به تشریح بیشتر انواع آن پرداخته ایم.
ادامه مطلب
کانکس سرپرست کارگاه
در هر کارگاه عمرانی یا ساختمانی محلی برای دفتر رئیس پروژه یا سرپرست کارگاه در نظر گرفته می شود که معمولا این سازه نوعی کانکس با تفاوت های جزئی نسبت به دیگر سازه ها می باشد.
ادامه مطلب
کانکس تره بار
میادین میوه و تره بار از جمله محل های استفاده سازه های پیش ساخته و کانکس می باشند که در این مقاله اشاره ای به ویژگی های آنها خواهیم داشت.
ادامه مطلب
کانکس انتشاراتی
نوعی از کانکس با کاربری انتشاراتی وجود دارد که معمولا در محوطه سازمان ها نصب می گردد. این محصول دارای ویژگی هایی است که در ادامه به برسی آن خواهیم پرداخت.
ادامه مطلب

تمامی حقوق محفوظ است