فروشگاه کانتینر

فروشگاه کانتینر

فروشگاه کانتینر
اشتراک گذاری :

فروشگاه کانتینر های نو و دست دوم که برای حمل و نقل کالا بصورت زمینی و دریایی کاربرد دارند همیشه در محل دائمی نمایشگاه محصولات کانکس راکو موجود می باشد و خریداران این سازه ها می توانند از طریق مراجعه حضوری نسبت به بازدید آنها اقدام و یا خرید اینترنتی انجام داده و محصول مورد نظر خود را تهیه کنند.ر این محل انواع محصولات وجود داشته که در ادامه به شرح آنها و ویژگی هرکدام خواهیم پرداخت.

کانتینر اپن تاپ :
این سازه دارای سقف باز بوده که پس از بارگیری چادر مخصوصی بر روی سقف آن کشیده می شود تا کالا ها از بارش باران و برف در امان بمانند.این نوع سازه مخصوص بارهایی می باشد که می بایست از بالا بارگیری شوند.

کانتینر اپن ساید:
این جعبه بزرگ آهنی در ابعاد 20 و 40 فوت موجود می باشد و تفاوت اصلی آن در نوع بازشو های آن نسبت به دیگر سازه های مشابه می باشد که درب های آن از قسمت عرضی و بطور کامل باز می شود بطوری که بتوان با لیفتراک درون آن از پهلو بارگیری و تخلیه انجام داد.

کانتینر 20 فوت:
فروشگاه کانتینر 20 فوت راکو یکی از پربازدید ترین بخش این نمایشگاه می باشد به دلیل اینکه این ابعاد یکی از پرکاربرد ترین و مناسب ترین ابعاد استاندارد کانتینر می باشد که خریداران زیادی را به خود اختصاص داده است.

کانتینر 40 فوت : 
این نوع سازه نیز یکی از پرکاربرد ترین نوع کانتینر می باشد که در دونوع فابریکی و ارتفاع بلند وجود دارد و در مطالب قبلی در باره جزئیات و استاندارد های آنها مفصل توضیحاتی خدمتتان ارائه کرده ایم و در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر به مقالات قبلی مراجعه و یا با دفتر فروش کانکس راکو تماس حاصل فرمائید.

کانتینر مسکونی و فروشگاهی :
این نوع از سازه که در فروشگاه کانتینر راکو موجود است بصورت اختصاصی توسط گروه مهندسین راه کوشش تولید شده است.البته ناگفته نماند که کلیت اولیه این سازه همان کانتینر های 20 و 40 فوت فابریکی است که توسط کانکس راکو تغییراتی در آنها ایجاد شده بگونه ای که باعث تغییر کاربری آن از انباری به مسکونی یا فروشگاهی گردیده است.این تغییرات توسط کارشناسان و طراحان صورت گرفته بگونه ای که نتیجه زیبا و کارآمد باشد ، خریدار این نوع سازه ها نیز افراد خاصی با صلیقه های خاصی می باشند که این گونه بنا ها را می پسندند که البته تعداد آنها در همه جای جهان روبه گسترش است.

نکات مهم هنگام خرید از فروشگاه کانتینر:
در هنگام خرید از فروشگاه کانتینر راکو می بایست نکات اصلی و اطلاعات هر سازه را برسی و از فروشنده بخواهید، که مهمترین آنها اطلاعات سال تولید و کشور تولید کننده آن ، برگ سبز و یا کارت سلامت سازه ، برگه حاوی اطلاعات محموله ای مانند ابعاد استاندارد ، وزن مجاز جهت بارگیری کالا ، ابعاد و ارتفاع درب ها ، رنگ فابریکی ، تعمیرات صورت گرفته بر روی سازه اگر سازه دست دوم و یا تعمیری باشد ، مشخص نمودن محل تعمیر و قدرت جرثقیل مورد نیاز جهت بارگیری و تخلیه و همچنین نوع کفی تریلی برای جابجایی می باشد.

گروه مهندسین راه کوشش - کانکس راکو

تمامی حقوق محفوظ است