چرا کانکس راکو؟

چرا کانکس راکو؟

چرا کانکس راکو؟
اشتراک گذاری :

کانکس راکو نام برندی است که همواره مورد اطمینان مشتریان بوده و نمودار رشد این گروه کاری از ابتدای تاسیس تا کنون همیشه سیر صعودی را تجربه نموده.
مهمترین دلیل و افتخار کانکس راکو اطمینان مشتریان و داشتن رزومه ای با 2031 مشتری راضی و اتمام 670 پروژه موفق میباشد.رسیدن به این آمار و ارقام در طول این سال ها کار ساده ای نبوده و حاصل تلاش صادقانه یک تیم کاری و بازخورد های پروژه های مختلف به همراه آنالیز های مکرر و دقیق سازمانی می باشد.
در ادامه مطلب به اصلی ترین دلایل اطمینان و خرید مشتریان کانکس راکو خواهیم پرداخت:

چرا خرید از کانکس راکو

برسی نیاز های اصلی مشتری:
کانکس راکو همواره در مصاحبه ها و جلسات پپیرامون خرید یک مشتری به برسی های نیاز اصلی مشتری از کاربری کانکس خود می پردازد و بهترین راهکارها و مناسب ترین محصول را به خریدار پیشنهاد میدهد و در واقع تصمیم گیری را برای خریدار آسان میکند.ارائه مشاوره ای دلسوزانه و تخصصی از طرف تیم گروه مهندسین راه کوشش در جهت انتخاب درست محصول با قیمت مناسب ، از چشم خریداران پنهان نمی ماند.

طراحی و رعایت اصول مهندسی:
بعد از عقد قرارداد  اولین اقدام کانکس راکو برای تولید محصول طراحی و ترسیم نقشه های اجرایی کار می باشد که بعد از اتمام طراحی نقشه ها برای تائید به کارفرما داده می شود تا نظرات خود را نیز در آنها اعمال نموده و محصول نهایی مطابق با سلیقه های خریدار باشد.این کار در بالا بردن کیفیت محصول نهایی بسیار تاثیرگزار بوده و از خطا های احتمالی جلوگیری به عمل می آورد .در ادامه و بعد از تائید نقشه های اولیه محاسبات پیرامون استراکچر کانکس توسط مهندسین کانکس راکو صورت میگیرد ،این محاسبات شامل محاسبات وزن سازه و بار متمرکز بر روی هرستون همچنین نحوه انتقال بار به زمین ، محاسبات باد و منطقه ای که قرار است کانکس در آن مورد استفاده قرار گیرد و عملکرد های سازه ای که باعث بالا رفتن طول عمر کانکس می گردد انجام می پذیرد.

جدول زمانبندی کار:
در مرحله پیش تولید برای شروع به ساخت هر کانکس یا سازه پیش ساخته در دفتر کانکس راکو جلسه ای برگزار و جدول زمانبندی برای هر مرحله از انجام کار تهیه میگردد.این کار در ایجاد نظم و هماهنگی بسیار موثر بوده و باعث کاهش زمان اجرای کار می گردد.
چرا کانکس راکو
صرفه اقتصادی در خرید کانکس:
خرید کانکس از گروه کانکس راکو از جنبه های مختلفی مقرون بصرفه و اقتصادی می باشد. اولین دلیل بخاطر مشاوره های تخصصی و برسی نیاز های مشتری باعث جلوگیری از خرید کانکس اشتباه توسط مشتری شده و از طرف دیگر بسیاری از امکاناتی که نیاز کانکس مورد نظر برای کاربری آن هست در آن گنجاده می شود که این خود از هزینه های بعدی توسط خریدار جلوگیری می کند. نکته بعدی دوام و مقاومت محصولات کانکس راکو می باشد که استفاده از مصالح اختصاصی و سنگین همچنین روش های اجرای درست و اتصال قطعات بصورت استاندارد و تحت نظارت مهندسین متخصص باعث این افزایش طول عمر سازه می گردد که خب این نکته خود گویای این امر هست که چرا خرید ازکانکس راکو از نظر اقتصادی کاملا مقرون بصرفه می باشد.

نوآوری و استقبال از ایده های جدید در ساخت کانکس

اینکه همیشه کانکس راکو در حال توسعه و رونمایی از طرح های جدید خود است از جمله دیگر دلایل انتخاب مشتریان راکو بوده چرا که همیشه این اطمینان را دارند که بهترین ، به روز ترین و آخرین تغییرات در ساختار سازه مورد خریداریشان بکار رفته و علاوه بر آن در حل مسائل فنی و مشکلات طرح هایی که حتی از طرف خریداران ارائه می شود با تسلط خود بر مسائل فنی و تکنولوژی ساخت آن را از پیش روی برداشته  و این امکان را به خریداران می دهد که حتی طرح های فانتزی و رویایی خود را به یک سازه واقعی تبدیل کنند. جمله " ما عاشق طرح ها و چالش های فنی جدید هستیم " به همین خاطر در سیستم کانکس راکو مطرح و به شکلی دستورالعمل گردیده است.
پشتیبانی و خدمات پس از فروش:
یکی از دلایل اینکه مشتریان کانکس راکو همواره در سال های بعد و یا در پروژه های بعدی خود اگر نیاز به خرید کانکس داشته باشند فقط نام کانکس راکو به ذهن شان خطور میکند خدمات بعد از فروش و همیاری های تیم پشتیبانی کانکس راکو می باشد. از جمله مهمترین فعالیت های تیم پشتیبانی گارانتی محصولات و فعالیت های مربوط به این حوضه می باشد و از دیگر فعالیت های آن هماهنگی های جهت حمل و جابجای کانکس بعد از خرید مشتری ، بازخورد و برسی رعایت حقوق مشتریان و اندازه گیری میزان رضایت خریداران می باشد و به راحتی با اولین تماس با شماره تلفن کانکس راکو از این پشتیبانی و مشاوره های قبل از خرید برخوردار خواهید شد.

پرسنل متخصص
گروه مهندسین راه کوشش کلاس های تخصصی برای پرسنل خود بصورت دوره ای برگزار می کند تا دانش ناوگان خود را چه در امور مشاوره و چه در امور فنی بطور پیوسته به روزرسانی کند که این امر موجب اطمینان سرپرستان گروه از رضایت مشتریان از خدمات دریافت شده را محیا میکند.چرا که در بسیاری از مواقع یک دید فنی یا یک مشاوره صحیح از بروز خطا یا ضرر های زیادی می تواند جلوگیری کند.
قیمت های مناسب
اگر بگوئیم در کنار تمامی مزایا قیمت کانکس همواره جز شاخصه های تاثیر گذار در انتخاب خریداری می باشد پر بیراه نگفته ایم. از این رو قیمت مناسب محصولات کانکس راکو که در نتیجه تولید انبوه و سری کاری های بخش تولید می باشد نیز باعث ایجاد صرفه اقتصادی بیشتر برای خریداران می گردد. ضمن اینکه تخفیف های قابل توجه که بصورت دوره ای بر برخی از محصولات اعمال میگردد نیز گاها محصول را زیر قیمت تولید شده بدست خریدار می رساند.

گروه مهندسین راه کوشش - کانکس راکو

 


تمامی حقوق محفوظ است