کانکس ارزان

کانکس ارزان

کانکس ارزان
اشتراک گذاری :

خرید کانکس ارزون یکی از گزینه هایست که نه تنها در زمینه کانکس بلکه در هر موردی که ما قصد خرید داشته باشیم به دنبال آن می گردیم. البته منظور ما از ارزون کیفیت نا مطلوب نیست چرا که جمله هیچ ارزانی بی حکمت نیست در ذهن همه خریداران در هنگام استعلام قیمت وجود دارد و همه ما کم و بیش تجربیات نامطلوبی از خرید جنس ارزان و بیکیفیت داریم.اما موضوع ما در اینجا خرید با قیمت مناسب بوده و در برخی موارد نیز نوع کالا ساده اما مقاوم و دارای ظاهری مناسب با کاربرد مورد نظر ما می باشد. سازه های پیش ساخته و کانکس نیز از این قاعده مستسنی نبوده و همواره در این حوضه نیز تعدادی سازه های لوکس و دکوراتیو وجود داشته و تعدادی نیز ساده و ارزان قیمت تر می باشند که هر خریدار با توجه به میزان بودجه و قدرت خرید خود بتواند یکی از آنها را انتخاب کند.

کانکس ارزون قیمت


در صنعت تولید کانکس سازه ها با روش های مختلفی تولید می شوند که برای کاربری های مختلف از آنها استفاده میشود.برخی از آنها با مصالح لوکس و دکوراتیوی ساخته می شوندکه از لحاظ قیمت درجه بالاتری نیز دارند اما سازه هایی با نمای ساده تری نیز طراحی شده که دارای هزینه های تمام شده پائین تری هستند و با نام کانکس ارزون قیمت یا ارزان آنها را میشناسیم.برای اطلاع ازهزینه و مشخصات آنها می توانید صفحه قیمت کانکس را مطالعه کرده تا از شرایط آنها مطلع شوید

کانکس مسکونی ارزان

بخشی از مهمترین کاربرد کانکس به بخش مسکونی و ویلایی اختصاص دارد که این سازه ها دارای سرویس بهداشتی و آشپز خانه می باشند. استفاده از آنها در باغ و یا استفاده به عنوان کانکس مسکونی برای سرایدار و نگهبان بوده که در دو حالت لوکس و ساده موجود می باشندو نوع ساده آنها را اصتلاحا کانکس مسکونی ارزون می گویند که دارای هزینه های کمتری نسبت به نوع های دیگر می باشند. قیمت آنها معمولا از متر مربعی 450/000 تومان شروع می شود در حالی که نوع لوکس از 950/000 تومان تا 1/700/000 تومان متغییر است.

گروه مهندسین راه کوشش - کانکس راکو

 


تمامی حقوق محفوظ است