خرید کانکس دست دوم در محل

خرید کانکس دست دوم در محل

خرید کانکس دست دوم در محل
اشتراک گذاری :

خرید کانکس دست دوم در محل شامل مراحل بازدید از کانکس های شما ، کارشناسی و قیمت گزاری و در نهایت خرید کانکس در محل می باشد.
بازدید از کانکس دست دوم شما:
اگر قصد فروش کانکس خود را دارید باید ابتدا با کارشناسان کانکس راکو تماس گرفته و اطلاعات کلی کانکس های خود را بگویید ، اطلاعاتی نظیر تعداد ، ابعاد ، مقدار زمان مصرف ، و اطلاعاتی راجب مشخصات فنی کانکس اگر آن را میدانید.سپس آدرس محل و اطلاعات تماس خود را برای بازدید حضوری کارشناسان کانکس راکو در اختیار ما بگذارید 

کارشناسی کانکس دست دوم:
بعد از تماس با کانکس راکو و ثبت اطلاعات اولیه برای انجام خرید کانکس دست دوم در محل کارشناسان ما به آدرس شما مراجعه کرده و بازدید حضوری از آنها به عمل می آورند.طی این بازدید مواردی مثل سلامت کانکس ، سال تولید و برند تولید کننده ، کاربری کانکس و ابعاد آن مورد برسی قرار گرفته می شود.در زمان مراجعه می بایست شخصی که مالک کانکس های دست دوم می باشد در محل حضور داشته باشد تا هم اطلاعات درستی راجب آنها ارائه کند و هم مالکیت او بر کانکس ها مورد تائید قرار گیرد.

قیمت گزاری و خرید کانکس دست دوم :
پس از برسی و بازدید کانکس ها توسط کارشناسان کانکس راکو قیمت گذاری روی آنها انجام گرفته و مذاکراتی پیرامون نهایی کردن قرارداد فروش و قیمت آغاز می شود . در صورت توافق طرفین معامله انجام و خرید کانکس دست دوم در محل اتفاق می افتد.اگر از قبل قیمتی برای آنها در نظر گرفته اید حتما قبل از مراجعه کارشناسان به محل آن را اعلام فرمائید تا در وقت هر دو طرف صرفه جویی شود زیرا مواردی بوده اند که بطور مثال مالک کانکس دست دوم قیمتی حتی بیش از قیمت خرید اولیه خود برای کانکس های دست دوم مشخص کرده که خب این منطقا به خرید کانکس دست دوم در محل منجر نمی شود و فقط موجب اتلاف وقت طرفین می گردد.پس از انجام معامله هزینه همانجا طی یک فقره چک به تاریخ سه روزه به مالک داده می شود و کانکس راکو برای بردن کانکس ها از محل فروشنده سه روز زمان در اختیار خواهد داشت.

سوالات متداول در مورد خرید کانکس دست دوم در محل :
نحوه ارزش گذاری روی کانکس دست دوم و تعیین قیمت آن چیست؟
میزان سلامت ، نوع مصالح مصرفی در ساخت کانکس ، سال تولید آن و شرکت تولید کننده ، امکانات درون کانکس ، کاربری آن که مثلا فروشگاهی ، کارگاهی و یا خدمات شهری می باشد از جمله مهمترین آیتم های قیمت گذاری روی کانکس دست دوم می باشد.
آیا کانکس راکو فقط کانکس های تولید شده توسط برند خودش را به عنوان کانکس دست دوم می خرد؟
خیر،اما قطعا کانکس هایی که تولید کانکس راکو باشد را به علت کیفیت بالا در تولید و استفاده از مصالح مقاوم به قیمت مناسب تری خریداری خواهد کرد.

آیا بلا فاصله بعد از خرید کانکس دست دوم در محل هزینه آن پرداخت می شود.
بله ،همانطور که در توضیحات بالا شرح داده شد بعد از قیمت گزاری و در صورت توافق طرفین به انجام معامله کل هزینه خرید کانکس دست دوم در محل طی یک فقره چک به تاریخ سه روز بعد به فروشنده داده می شود.این سه روز زمان فرصتی است که اگر فروشنده وسایلی درون کانکس ها دارد تخلیه کرده و همزمان نیز کانکس راکو سه روز زمان برای حمل کانکس ها از محل فروشنده نیاز دارد.

سوالات بیشتر خود را در مورد این مطلب در بخش نظرات مطرح فرمائید،در اسرع وقت پاسخ داده خواهد شد.
گروه مهندسین راه کوشش - کانکس راکو

تمامی حقوق محفوظ است