کانکس لوکس

کانکس لوکس

کانکس لوکس
اشتراک گذاری :

کیوسک ها و سازه های امروزی و با ظاهری شیک را اصتلاحا کانکس لوکس می نامند که در این مطلب درباره کاربرد و انواع آنها که تولید گروه کانکس راکو است مطالبی را بیان نموده ایم.

کاربرد کانکس لوکس

کانکس لوکس یکی از محصولات کانکس راکو برای کاربری های خاص و تشریفاتی می باشد و خریدار اصلی این نوع سازه ها ارگان ها و شرکت هایی می باشند که قصد ارائه محصول و یا خدمات ویژه ای رادارند و میخواهند بگونه ای متفاوت در ذهن مخاطب خود را ثبت و ماندگار کنند.بطور مثال امروزه شهرداری ها سعی در ارائه خدماتی نوین با کارایی هرچه بیشتر برای حل مشکلات شهروندان خود و ایجاد حس رضایتمندی از عملکرد شهرداری را داشته و در کنار آن می خواهند که شهرشان به زیبایی ، فرهنگ و نظافت عمومی شهرت یافته تا این امر باعث جذب گردشگران داخلی و توریست های خارجی شود.جذب توریست و مزایای آن امروزه بر هیچ جامعه و شهری پوشیده نیست و هر شهری تلاش میکند تا از رغیبان خود در این زمینه پیشی گیرد.خب حال اگر یک شهرداری جهت ارائه خدمات شهری خود مانند نصب ایستگاه های دوچرخه برای شهروندان یا کیوسک های راهنمای توریست که وظیفه راهنمایی و معرفی آثار تاریخی و فرهنگی و محل های گردشگری شهر را دارد ، داشته باشد قطعا نمی تواند از یک کانکس معمولی که برای اسکان کارگری یا نگهبانی در پروژه های ساختمانی و عمرانی طراحی و تولید گشته استفاده نماید،اینجاست که برای ارائه بهتر خدمات و اینکه خدمات خود را بخوبی در ذهن مخاطب خود ثبت کند نیازمند طراحی و تولید یک کانکس لوکس می شود.در مورد سایر مشتریان این نوع سازه ها می توان به شرکت های تولیدی و وارد کننده و بسته بندی محصولات خاص که قصد فروش یا ارائه خدمات خود را در سطح شهر و توسط کیوسک های اختصاصی خود را دارند اشاره کرد.فرض کنید یک شرکت تولید کننده زعفران پس از بسته بندی قصد عرضه مستقیم محصولات خود را به مشتریان را دارد و میخواهد در قسمت های توریستی کیوسک هایی نصب کند تا گردشگران به عنوان سوغات محصول او را خریداری کنندحال برای اینکه بتواند محصول خود را به بهترین نحو معرفی و عرضه کند و خریداران نیز فرقی بین محصول او با محصولات متفرقه ای که فروشگاه های بین راهی و در بعضی مواقع حتی دستفروشان ارائه میکنند ایجاد کند نیازمند یک کانکس لوکس و زیبا جهت دستیابی به این هدف داردتا هم به بهترین نحو محصول خود را بفروش رساند و هم برای برند خود ایجاد پرستیژ و ماندگاری در ذهن مخاطب کند.
کانکس لوکس

ساخت انواع کانکس لوکس

آنگونه که از توضیحات بالا برآورد می شود استفاده از این کیوسک ها در شاخه ها و کاربری های مختفی بوده و مختص به یک مجموعه یا سازمان نمی باشد. بعضی از آنها دارای ابعاد بزرگ و امکانات مختلف بوده و بعضا دارای ابعاد بسیار کوچک و فقط به عنوان یک کانکس لوکس نگهبانی مورد استفاده قرار می گیرند.برخی مختص استفاده در فضای شهری و برخی نیز برای استفاده درون سازمانی طراحی و تولید شده اند.نوعی از آن به عنوان کانکس بوفه برای استفاده در محیط های آموزشی و درمانی و برخی به عنوان ایستگاه های خدمات شهری یا راهنمای گردشگران در نظر گرفته شده است. از این رو در ادامه تعدادی از پرکاربرد ترین آنها را معرفی خواهیم نمود و به برسی ویژگی های هرکدام در چند سطر کوتاه می پردازیم.

کانکس لوکس مطبوعاتی

نو سازی کیوسک های مطبوعاتی مستقر در شهر ها مسئله ای است که جهت زیبایی هرچه بیشتر نمای شهری این روزها به مانند یک دستورالعمل به صاحبان این مشاغل ابلاغ شده است. چرا که بعضی از آنها سالهای بسیار زیادی است که در حال فعالیت بوده و سازه های آنها فرسوده و ظاهری نا مناسب دارند.یکی از کاربرد های کانکس لوکس برای دکه های روزنامه فروشی می باشد که نسل جدیدی از این کیوسک ها با امکانات بسیار بالا تر و کارآمد تر می باشد.

کانکس لوکس اداری

از دیگر کاربرد های زیاد این نوع سازه برای دفاتر اداری و دفاتر فروش شرکت ها و مجموعه های مختلف بوده که با نام کانکس لوکس اداری از آن یاد می شود. این سازه بگونه ای بوده تا با برخورد افراد از بیرون مجموعه به نحوی باعث بالا رفتن سطح شرکت یا موسسه می شود چرا که در ساخت آن از جزئیات و مصالح شیک و زیبایی استفاده شده است و یکی از زیبا ترین دفاتر کاری پیش ساخته بشمار می رود.
کانکس لوکس

کانکس لوکس نگهبانی

سازه هایی نیز وجود دارند که گاها درب کارخانه ها به عنوان گیت ورودی و یا درون محله های مسکونی به عنوان کانکس نگهبانی مورد استفاده قرار می گیرند. این سازه به دلیل اینکه در ابتدای ورود به یم مجموعه یا محله و یا مجتمع مسمونی واقع شده اند می بایست دارای ظاهری زیبا و امروزی باشند چرا که هر چه تمیز تر و زیبا تر باشند نشان از مجموعه یا محله تمیز و با فرهنگ دارد. از این رو بخشی از تولیدات کانکس لوکس مختص کاربری نگهبانی و حراستی بوده که برای کنترل یک منطقه از آن استفاده می شود.

قیمت کانکس لوکس

طراحی و ساخت کانکس لوکس بر طبق درخواست و نیاز های خریدار انجام می شود و با توجه به اینکه نیاز و انتظارات خریداران از سازه مورد درخواست خود متفاوت است از این رو برآورد هزینه ها نیز با توجه با کیوسک مورد در خواست ایشان بصورت اختصاصی صورت می گیرد و قیمت یکسانی برای تمامی نوع ها وجود ندارد مگر اینکه از بین نمونه های موجود که تصاویر آنها در سایت نیز موجود هست انتخاب نمایند که قیمت های آنها را از طریق تماس تلفنی با دفتر راکو می توانند جویا شوند.
کانکس لوکس

خرید کانکس لوکس

در مورد خرید کانکس لوکس نسبت به سازه ها و محصولات دیگر کمی کار متفاوت تر بوده و نیازمند جستجو دقت بیشتری می باشد چرا که تولید آن دارای شرایط و جزئیاتی است که شاید در همه جا نتوان آنها را یافت و از دیگر تفاوت های خرید کانکس لوکس نسبت به دیگر سازه ها این است که تعریف لوکس بودن خود تا حدی نسبی و شخصی می باشد که هر فردی با توجه به نظر شخصی و سلیقه خود یک سازه را لوکس می انگارد. از این رو همواره کانکس راکو بصورت دوره ای محصولات جدیدی با ظاهر های متفاوت و رنگ بندی های مختلفی را در انواع کاربری برای این دسته از مشتریان تدارک می بیند که روی پایگاه اینترنتی راکو نیز قرار داده می شوند و از این طریق شما را برای انتخاب گزینه مورد نظر یا حتی یافتن نمونه ای که بیشترین شباهت را با آنچه در ذهن خود دارید یاری کند.

نمونه تصاویر کانکس لوکس

همیشه عکس یک محصول کاملترین و کوتاه ترین راه برای انتقال اطلاعات یک سازه می باشد که به راحتی ما را از جزئیات ، شکل کلی ، ابعاد حدودی  و بسیاری دیگر از قابلیت های آن مطلع می سازد. به همین دلیل تعدادی عکس کانکس لوکس در انواع کاربری ها را در ادامه آورده ایم که با مشاهده آنها گزینه های بیشتری پیش روی شما برای انتخاب قرار گرفته و یا برای ثبت سفارش ساخت کانکس لوکس اختصاصی نیز می توان از این تصاویر به عنوان ایده استفاده کرده و با ایجاد تغییراتی در رنگ یا ابعاد آنها به نتایج خوبی در مدت زمان کوتاه تر رسید.
کانکس لوکس ویلایی
کانکس لوکس مسکونی یا همان ویلایی که به عنوان خانه ای مجهز برای سکونت استفاده می شود

گروه مهندسین راه کوشش - کانکس راکو

 


تمامی حقوق محفوظ است