پیمانکار کانکس

پیمانکار کانکس

پیمانکار کانکس
اشتراک گذاری :

پیمانکار کانکس به تیم فنی گفته می شود که تشکیل شده از یک سر گروه و تعدادی تکنسین فنی آشنا به امور اجرایی کانکس و سازه های پیش ساخته.
مهمترین ویژگی های پیمانکار کانکس:
پیمانکار کانکس می بایست مجهز به دستگاه و ماشین آلات مورد نیاز جهت اجرای پروژه ها بوده و ابزار آلات بصورت تخصصی و استاندارد برای هر بخش کار تدارک دیده شده باشد.
در تیم پیمانکاری بهتر است حداقل یک یا دونفر با تحصیلات کارشناسی در رشته های معماری یا عمران جهت خواندن نقشه هایی که از دفتر فنی برای نحوه اجرای پروژه ترسیم شده است وجود داشته باشد.همچنین وظیفه نظارت بر نحوه تولید و کنترل کیفی نیز به عهده آنها می باشد.در مواقعی نیز سازه نیاز به طراحی و یا اصلاح طرح قبلی بنا به دلایل و صلاح دید کارفرما وجود دارد که در اینجا نیز وجود مهندسین طراح بخوبی به کمک پیشبرد پروژه خواهد آمد.
هر پیمانکار کانکس یا تیم پیمانکاری می بایست دارای یک سرگروه بوده تا در جلسات مشترک با کارفرما شرکت نموده و از خواسته های آنها مطلع و با اعضای تیم کاری خود نیز جلساتی ترتیب داده و به انها نیز انتقال دهد.از جمله مهمترین وظایف سر گروه نیز تعیین جدول زمانبندی پیشبرد کار و تقسیم وظایف بین اعضای گروه کاری خود و محول کردن هر بخش کار به تکنسین متخصص در همان بخش می باشد.از وظایف دیگر سرگروه انتخاب افراد واجد شرایط و متخصص برای بخش های مختلف در گروه کاری خود می باشد به همین دلیل فرد سر گروه می بایست از نظر دانش فنی و تکنیک های اجرایی خود فردی متبحر و با تجربه کافی در امور اجرای سازه های پیش ساخته باشد.

در آخر نیز باید به این نکته اشاره کرد که هر تیم پیمانکار کانکس باید با توجه به تعداد اعضا و میزان تجهیزات برای اجرای پروژه ای انتخاب شوند زیرا هر تیم توانایی پیش برد پرژه های موازی را تا حد امکان توان خود دارا می باشد و برای پروژه های عظیم امکان دارد چند پیمانکار کانکس بصورت همزمان در پروژه مشغول بکار و هرکدام بخشی از آن را پیش ببرند.
کانکس راکو با سالها تجربه در پیش برد پروژه های پیش ساخته و مجهز به تیم فنی مهندسی و دستگاه های مورد نیاز برای پیش برد پروژه های پیش ساخته و با رزومه ای قدرتمند به عنوان یکی از متخصصین در امر پیمانکاری کانکس و سازه های پیش ساخته آماده همکاری در امر طراحی و ساخت انواع سازه ها با شرکت و های پیمانکار نفت و گاز ، راه سازی و ارگان های دولتی می باشد.

گروه مهندسین راه کوشش - کانکس راکو
 

تمامی حقوق محفوظ است