بازسازی کانکس

بازسازی کانکس

بازسازی کانکس
اشتراک گذاری :

بازسازی کانکس یا ارتقاع و در بعضی مواقع تغییر کاربری کانکس از جمله خدماتی است که هر چند سال یک بار شاید هر خریدار کانکس به آن نیاز داشته باشد.باز سازی شامل موارد متعددی از جمله بازسازی فضای داخلی یا نمای خارجی و یا در بعضی مواقع شامل تعمیر جزئیات و متعلقات کانکس می باشد
سوالات متداول در باره باز سازی کانکس:
آیا کانکس راکو تمام سازه های پیش ساخته اعم از تولید خود و یا سایر تولید کنندگان را مورد باز سازی قرار می دهد؟
بله،در مورد این موضوع مانعی وجود نداشته و تمام سازه های پیش ساخته با انواع متریال بعد از بازدید کارشناسان کانکس راکو و برسی های فنی قابل بازسازی می باشد.
آیا تغیر کاربری نیز جز بازسازی می باشد؟
در عمل با یکدیگر متفاوت بوده اما اصتلاحا جز عملیات باز سازی بشمار می رود و تشابهات زیادی داشته و در برخی مواقع در هنگام عمل تغیر کاربری قطعات فرسوده و یا جاهایی که نیاز به تعمیر داشته باشد نیز مورد بازسازی قرار می گیرد.
هزینه های بازسازی کانکس چگونه است؟
بسته به مقدار بازسازی و تعداد قطعاتی که نیاز به تعمیر یا تعویض دارتد متفاوت است و مبلغ آن بعد از بازدید کار توسط کارشناس قابل برآورد کردن می باشد.
برای باز سازی نیاز به جابجایی سازه وجود دارد؟
در برخی موارد بهتر است که کانکس به محل کارخانه حمل و تمام مراحل بازسازی در محل کارخانه صورت گیرد اما در برخی موارد دیگر در همان محلی که سازه قرار دارد بازسازی امکان پذیر می باشد.

از نظر اقتصادی عملیات بازسازی بصرفه بوده و در برخی موارد با کمترین هزینه تمامی معایب رفع گردیده و کانکس مانند روز اول آن خواهد شد.لذا اگر شما نیز کانکسی دارید که نیاز به باز سازی داشته و نمی دانید از کجا شروع کنید با کارشناسان کانکس راکو تماس گرفته و موضوع را با آنها مطرح نمائید،انها در اصرع وقت به محل مراجعه کرده و از نزدیک کار را مورد بازدید قرارداده و برنامه بازسازی کانکس را برای شما ترتیب می دهند.

گروه مهندسین راه کوشش - کانکس راکو

تمامی حقوق محفوظ است