کانکس مدیریتی

کانکس مدیریتی

کانکس مدیریتی
اشتراک گذاری :

کانکس مدیریتی یکی از محصولات کانکس راکو برای کاربری های اداری جهت دفاتر پروژه ها و کارخانه جات تولیدی می باشد که به عنوان دفتر مدیر عامل یا مدیر پروژه استفاده می شود.
کانکس میدیریتی می بایست دارای فضایی برای قرار دادن میز منشی و فضای انتظار برای مراجعه کنندگان باشد تا زمانی که هم زمان چند نفر قصد ملاقات با مدیر را دارند بتوانند در این فضای انتظار مدتی را صبر کرده تا شرایط ملاقات فراهم شود.همچنین در صورت امکان و اگر فضای کافی وجود داشته باشد می توان اتاقی مجزا به عنوان اتاق جلسات در کانکس مدیریتی تعبیه کرد تا جلسات مهم با پرسنل و یا مدیران بالا دستی در این اتاق برگزار شود و برای پذیرایی از مراجعین و میهمانان بهتر است فضایی به عنوان آبدارخانه نیز در آن وجود داشته باشد تا سرویس دهی به مراجعین و مدیریت بخوبی انجام گیرد.
برای این نوع کاربری بهتر است ارتفاع سقف بلند تر باشد تا فضا حس اداری بهتری را القا نماید و هنگام برگزاری جلسات و عبور مرور فضای سنگینی ایجاد ننماید.
کف کانکس مدیریتی بهتر است از نوع سرامیک با رنگ روشن بوده تا نظافت آن نیز راحت بوده و در هنگام رفت و آمد های زیاد ایجاد لرزه نکند .همچنین رنگ دیوتره های داخلی بهتر است روشن و رنگ پرده ها نسبت به دیوار کمی تیره تر انتخاب شود.نمای خارجی کانکس مدیریتی باید به گونه ای باشد که از دور بتوان دفتر مدیریت را تشخیص داده و از نظر نوع طراحی و مصالح مصرفی نسبت به سازه های پیش ساخته و کانکس های مجاور متفاوت باشد.
پیشنهاد می شود کانکس مدیریتی از نوع کامپوزیتی با شیشه های سکوریت جهت ایجاد دید و نظارت بر امور مجموعه با نور پردازی خارجی به همراه درب اداری یا از نوع ضد سرقت برای ارتباط با فضای خارجی باشد.
محل قرار گیری کانکس مدیریتی می بایست به گونه ای باشد که خودرو تا نزدیکی سازه بتواند برود تا هم خود مدیر و هم میهمانان و مدیران بالا دستی مجبور به طی مسافت زیادی برای رسیدن به دفتر کار نباشند و در صورت نیاز در کمترین فرصت راننده با خودرو جلوس درب سازه جهت انجام امور اداری حاظر شود.

تمامی حقوق محفوظ است