خرید کانتینر در محل

خرید کانتینر در محل

خرید کانتینر در محل
اشتراک گذاری :

خريد كانتينر در محل يكي از خدمات كانكس راكو مي باشد كه مراحل آن به اين ترتيب بوده كه خريدار با دفتر ما تماس گرفته تعداد و مشخصات كانتينر هاي خود را اعلام و تصويري از آنها ارسال ميكند ، سپس قيمت را اعلام كرده و اگر قيمتي براي آن در نظر نگرفتم باشد همكاران فني ما قيمت كارشناسي شده را اعلام كرده و در صورت توافق مسئول خريد درمحل فروشنده حاظر مي شهود و بعد از بازديد حضوري از كانتينر ها چك خريد را به فروشنده داده و نسبت به انتقال كانتينر از محل به نمايشگاه محصولات گروه مهندسين راه كوشش اقدام مي نمايد.

خريد كانتينر ٢٠ فوت در محل :
خرید کانتینر در محل شامل تمامی سایز ها و مدل ها از جمله 20 فوت و 40 فوت می باشد و با هر نوع سال تولیدی امکان پذیر بوده چرا که کانتینر ها بر اساس سال تولیدشان به میلادی مدل بندی می شوند و در هنگام خرید و فروش مدل و میزان سلامت سازه جز آیتم های تائیر گذار بر قیمت آنها می باشد.
در هنگام خرید کانتینر در محل و یا کانکس هزینه بارگیری و حمل به عهده خریدار بوده مگر اینکه از پیش توافقی بین خریدار و فروشنده صورت گرفته باشد. حال خریدار می تواند کانکس راکو باشد و یا برعکس یک شخص حقیقی از کارخانه بخواهد بخرد ، در هر دو حالت هزینه بارگیری و حمل و همچنین تمامی مسئولیت های ناشی از آن به عهده خریدار بوده و فروشنده کالا را در محل تحویل داده و خریدار می بایست قبل از اقدام به حمل سازه را مورد برسی و تائید نماید و سپس مبلغ مورد توافق را پرداخت و نسبت به حمل آن به محل مورد نظر خود اقدام نماید.
در پایان نیز این نکته را خاطر نشان می شویم که اگر قصد خرید کانتینر در محل را دارید ابتدا سازه را برسی کرده و از فروشنده برگه سبز که به نوعی گواهی ساخت و سند سازه به حساب می آید را بخواهید . چنانچه سازه نیاز به تعمیر یا رنگ آمیزی داشته باشد هیچ مشکلی نداشته و به راحتی این امر امکان پذیر می باشد زیرا بدنه این نوع سازه ها از نوع ورق آهنی ضخیم بوده که با کمی حرارت و ضربه می توان آن را صاف و سپس رنگ آمیزی کرد اما این نکته را نیز در نظر داشته باشید که قیمت کانتینر رنگ نشده و یا اصطلاحا فابریکی به مراتب بالا تر از رنگ شده آن است و آن نیز به این دلیل می باشد که سازه رنگ شده مشخص است که تعمیری می باشد و یا امکان دارد قسمتی از آن تعویض نیز شده باشد که می بایست مورد کارشناسی توسط افراد متخصص قرار گیرد.

گروه مهندسین راه کوشش - کانکس راکو

تمامی حقوق محفوظ است